چاپ لیوان

سفارش چاپ عکس روی انواع ماگ

چاپ روی لیوان با پاساژ بسیار ساده تر و سریع تر از همیشه شده است. پاساژ با بهترین قیمت و از بهترین روش های چاپ استفاده میکند تا بتواند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را عرضه کند. پاساژ این امکان را برای شما فراهم می کند که شما به راحتی بتوانید عکس دلخواه خود را روی انواع لیوان و ماگ از جمله ماگ ساده،ماگ رنگی و ماگ جادویی چاپ کنید و لدت ببرید.

نوع چاپسابلیمیشن
جنس لیوانسرامیکی
رنگ دسته لیوانسفید
قابل شست و شوکاملا قابل شست و شو

چاپ روی لیوان داخل رنگی

چاپ روی لیوان دسته و داخل رنگی یکی دیگر از محصولات زیبا و خاص گالری پاساژ می باشد.بدنه این ماگ های رنگی به رنگ سفید می باشد که در واقع عکس دلخواه شما در آن چاپ می شود. درون این لیوان ها رنگی می باشد که بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. برای سفارش چاپ روی لیوان رنگی کافی است عکس موردنظر خود و رنگ لیوان خود را انتخاب کنید.رنگبندی های موجود برای این نوع ماگ ها عبارت است از : مشکی،سرمه ای،زرد،سبز،نارنجی و قرمز .

چاپ روی لیوان حرارتی

چاپ روی لیوان جادویی یکی از محصولات فوق العاده پرطرفدار می باشد. رنگ این ماگ های جادوئی در ابتدا به صورت مشکی می باشد که با ریختن آب داغ عکس زیر آن پیدا می شود. با سفارش چاپ روی لیوان و ماگ های جادوئی میتوانید عزیزان خود را سورپرایز کنید و لحضات خوشی را رقم بزنید.در چاپ روی لیوان های حرارتی هیچگونه محدودیت رنگی وجود ندارد و به راحتی می توانید هر عکسی که بخواید سفارش بدهید.

ماگ های طرح دار پاساژ

اگه ایده ای ندارین که چه طرحی رو روی لیوانتون سفارش بدین حتما یه سر به لیوان های طرح دار گالری پاساژ بزنید